Продавець ELEKTROPLANETA.COM.UA розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
183 відгуків
Розпродаж монтажних коробок підрозетників по 1 грн.Розпродаж монтажних
elektroplaneta.com.ua
+380989905771
+380989905771
+380664963499
+380934685304

Технологія з'єднання кабелів обпресуванням.

Технологія з'єднання кабелів обпресуванням.

Технологія з'єднання кабелів обпресуванням.

http://naradko.prom.ua/g931128-kabelnye-nakonechniki

Опресування проводів використовується в процесі підготовки багатожильних проводів для гвинтових або клемних з'єднань, для з'єднання багатожильних і одножильних проводів між собою і для установки на провід наконечника, призначеного для монтажу в роз'єм. З'єднання проводів методом опресування вважається переважним порівняно з пайкою, особливо для відкритих електричних схем, і більш технологічним порівняно зі зварюванням. В цілях виключення гальванічної пари, для опресування мідних проводів використовуються мідні наконечники і гільзи, для алюмінієвих — алюмінієві.

Наконечники для обпресування багатожильних проводів випускаються різних типів:

 • Наконечник циліндричної форми втулковий (гільза). Наконечник застосовується для підготовки зачищених від ізоляції кінців багатожильного проводу до монтажу в гвинтову клемник. Наконечник запобігає відділення провідників багатожильного проводу і запобігає їх пошкодженню і обрив. Втулкові наконечники виготовляються з міді або алюмінію, являють собою відрізок тонкостінної трубки і нерідко забезпечуються пластикової кольоровою вставкою, що полегшує процес установки і дозволяє виконати кольорове маркування. Для обпресування такого типу наконечників використовується спеціалізований інструмент сегментного типу.
 • http://naradko.prom.ua/p3746768-nakonechniki-nakonechniki-kabelnye.html
 • Наконечник петлевий типу «О». Наконечник використовується для підготовки зачищених від ізоляції кінців багатожильного проводу до монтажу в гвинтовий клемник. Гвинт клемника проходить крізь отвір у наконечнику і для монтажу потрібно повністю вигвинтити гвинт з клемника. Такий тип наконечника запобігає від'єднання проводів навіть при ослабленні гвинтів кріплення. Для обпресування використовуються спеціалізовані обтискні інструменти або універсальні кліщі.
 • http://naradko.prom.ua/p3746768-nakonechniki-nakonechniki-kabelnye.html
 • Наконечник вилочний типу «U». Наконечник використовується для підготовки зачищених від ізоляції кінців багатожильного проводу до монтажу в гвинтовий клемник. Гвинт проходить в проріз наконечника і для монтажу потрібно послабити гвинтове з'єднання достатньо для установки в клемник. Такий тип наконечника спрощує процес монтажу проводів в клемник. Для обпресування використовуються спеціалізовані обтискні інструменти або універсальні кліщі (прес).
 • http://naradko.prom.ua/p3746768-nakonechniki-nakonechniki-kabelnye.html
 • Наконечник ножовий для ножового роз'єму. Наконечник використовується для підготовки зачищених від ізоляції кінців багатожильного проводу до монтажу в ножовий роз'єм. Такого типу роз'єми використовуються в автомобільній електриці і силовій електроніці, де потрібне недороге надійне з'єднання окремих дротів. Для обпресування такого типу наконечників використовуються спеціалізовані обтискні інструменти або універсальні кліщі (прес).
 • http://naradko.prom.ua/p3746768-nakonechniki-nakonechniki-kabelnye.html
 • Спеціальні наконечники для установки в роз'єм. Велика кількість роз'ємів різних виробників мають на увазі послідовність збірки, що складається з декількох етапів. Перший етап — зачистка дроти і установка на нього наконечника. Другий етап — складання проводів з наконечниками в роз'єм. Наконечники, використовувані в роз'ємах унікальні для кожного типу роз'єму і вимагають використання спеціального типу інструменту в більшості випадків.
 • http://naradko.prom.ua/p4775392-konnektory-nakonechniki-papamama.html
 • Сполучні гільзи для з'єднання проводів між собою. Для з'єднання проводів обпресуванням використовуються мідні або алюмінієві товстостінні трубки (гільзи). Два або більше кінців проводу вставляються в гільзу і обжимаються спеціальним обтискним інструментом або універсальними кліщами (пресами). Сполучні гільзи випускаються неізольованими і з ізолюючою пластиковою оболонкою. Міцність оболонки дозволяє виконувати обтиск з'єднання не знімаючи оболонку.
 • http://naradko.prom.ua/p3746659-gilzy-gilzy-soedinitelnye.html
 • Наконечники штифтові, флажковые, кільцеві, гачкоподібні і іншої форми для обпресування на кабель випускаються для зручності монтажу в настановні вироби різної електророзподільної арматури.
 • http://naradko.prom.ua/p4775392-konnektory-nakonechniki-papamama.html

Типи інструментів.

У зв'язку різноманітністю наконечників, встановлюваних пресуванням, існує велика кількість універсальних, спеціалізованих, ручних, автоматичних і напівавтоматичних інструментів для установки наконечників.

Автоматичні інструменти

Високопродуктивне обладнання для обробки проводів дозволяє зачищати провід, встановлювати наконечник і виконувати обтиск в автоматичному і напівавтоматичному режимах. Таке обладнання складається з електричного преса та інструментальної оснастки (матриці). Матриці випускається для кожного типу наконечників окремо. Матриці можуть виконувати операцію тільки обтиску або обрізки, зачищення і обтиск наконечника за один удар.

Ручний інструмент

Ручний інструмент, в залежності від розмірів і типу контактів або наконечників, випускається у вигляді універсальних кліщів, спеціалізованих ручних інструментів, електричних, гідравлічних переносних пресів.

http://naradko.prom.ua/g931265-elektromontazhnyj-instrument