Продавець ELEKTROPLANETA.COM.UA розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
183 відгуків
Розпродаж монтажних коробок підрозетників по 1 грн.Розпродаж монтажних
elektroplaneta.com.ua
+380989905771
+380989905771
+380664963499
+380934685304

Класи електрозахисту електро - обладнання.

Клас 0 — обладнання, в якому захист від ураження електричним струмом забезпечується основною ізоляцією, при цьому відсутнє електричне з'єднання відкритих провідних частин, якщо такі є, з захисним провідником стаціонарної проводки. При пробої основної ізоляції захист повинен забезпечуватися навколишнім середовищем (повітря, ізоляція підлоги і т. п.).

Клас I — обладнання, в якому захист від ураження електричним струмом забезпечується основною ізоляцією і з'єднання відкритих провідних частин, доступних для дотику, з захисним провідником стаціонарної проводки. У цьому випадку відкриті провідні частини, доступні дотику, не можуть опинитися під напругою при пошкодженні ізоляції після спрацьовування відповідного захисту. У обладнання, призначеного для використання з гнучким кабелем, до цих засобів належить захисний провідник, який є частиною гнучкого кабелю.

Клас II — обладнання, в якому захист від ураження електричним струмом забезпечується застосуванням подвійної або посиленої ізоляції. У приладах класу II відсутні кошти захисного заземлення і захисні властивості навколишнього середовища не використовуються в якості заходи забезпечення безпеки. У деяких спеціальних випадках (наприклад, для вхідних клем електронного обладнання) в обладнанні класу II може бути передбачене захисне опір, якщо воно необхідне і його застосування не призводить до зниження рівня безпеки. Обладнання даного класу може бути забезпечене засобами для забезпечення постійного контролю цілісності захисних ланцюгів за умови, що ці кошти складають невід'ємну частину обладнання та ізольовані від доступних поверхонь у відповідності з вимогами, що пред'являються до обладнання класу II. У деяких випадках необхідно розрізняти обладнання класу II «повністю ізольоване» та обладнання «з металевою оболонкою». Обладнання класу II з металевою оболонкою може бути забезпечене засобами для з'єднання оболонки з провідником зрівнювання потенціалу, тільки якщо ця вимога передбачено стандартом на відповідне обладнання. Обладнання класу II функціональних цілях допускається забезпечувати пристроєм заземлення, відрізняється від пристрою заземлення, застосовуваного в захисних цілях, за умови, що це вимога передбачено стандартом на відповідне обладнання.

Клас III — оборудование, в котором защита от поражения электрическим током основана на питании от источника безопасного сверхнизкого напряжения и в котором не возникают напряжения выше безопасного сверхнизкого напряжения. В оборудовании класса III не должно быть заземляющего зажима. Оборудование класса III с металлической оболочкой допускается снабжать средствами для соединения оболочки с проводником уравнивания потенциала при условии, что это требование предусмотрено стандартом на соответствующее оборудование. Обладнання класу III допускається забезпечувати пристроєм заземлення у функціональних цілях, що відрізняються від пристрою заземлення, застосовуваного в захисних цілях, за умови, що це вимога передбачено стандартом на відповідне обладнання.