Продавець ELEKTROPLANETA.COM.UA розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
183 відгуків
Розпродаж монтажних коробок підрозетників по 1 грн.Розпродаж монтажних
elektroplaneta.com.ua
+380989905771
+380989905771
+380664963499
+380934685304
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Термоусадочна трубка (термоусадка)

Термонасадкові трубки являють собою спеціальні вироби, які забезпечують надійний захист елементів завдяки щільно прилеглому ізоляційного шару. Термонасадкові трубки стійкі до протирання, здатні витримувати високі перепади температури і володіють відмінними діелектричними властивостями. Відмітними характеристиками таких виробів є їх швидке усадка і можливість тривалої і надійної експлуатації. Трубки представлені у великому асортименті моделей і широко застосовуються в різних галузях промисловості та в побуті.

Термоусаживаемая трубка з клейовим шаром застосовується для електричної ізоляції, механічного захисту, захисту від корозії та зовнішніх впливів, може також використовуватися на відкритому повітрі і під землею. З трубок з клейовим шаром виготовляються манжети ізоляції з'єднувачів для з'єднувальних муфт, манжети для герметизації вузла заземлення і сайту"жила – наконечник"" в кінцевих муфтах.

1 2 3

Термоусаживаемые трубки представляют собой специальные изделия, которые обеспечивают надежную защиту элементов благодаря плотно прилегающему изоляционному слою. Термоусаживаемые трубки устойчивы к протиранию, способны выдерживать высокие перепады температуры и обладают отличными диэлектрическими свойствами. Отличительными характеристиками таких изделий являются их быстрая усадка и возможность длительной и надежной эксплуатации. Трубки представлены в большом ассортименте моделей и широко применяются в различных отраслях промышленности и в быту.

Термоусаживаемая трубка с клеевым слоем применяется для электрической изоляции, механической защиты, защиты от коррозии и внешних воздействий, может также использоваться на открытом воздухе и под землей. Из трубок с клеевым слоем изготавливаются манжеты изоляции соединителей для соединительных муфт, манжеты для герметизации узла заземления и узла ""жила – наконечник"" в концевых муфтах.