
Ліхтарик акумуляторний світлодіодний для кемпінгу SL85B ECOНОМЕ ( ECO018001008 )
879,80 ₴
- В наличии
- Код: ECO018001008
+380 (98) 990-57-71
- +380 (66) 496-34-99
- +380 (93) 468-53-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ліхтар світлодіодний акумуляторний використовуються в якості індивідуального портативного джерела світла в місцях слабкого або відсутнього освітлення.
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Джерело світла (фронтальне) | SMD LED |
| Джерело світла (бічна панель) | 9 *SMD білий LED + 8*SMD червоний LED |
| Режим роботи (фронтальний) | 100 % - 50 % - мигаючий |
| Режим роботи (бічна панель) | 100 % - 50 % - червоний - червоний мигаючий |
| Світловий потік, Лм | фронтально: 400; бічна панель: 200 |
| Тип та кількість елементів живлення | (18650 Li-ion, 3.7 В, 1200 мА-год) х 2 шт |
| Матеріал виготовлення | Матеріал корпусу: АБС-пластик + полістирол + ПВХ |
| Комплектація | Кабель mісrо USB 50 см; пасок |
- Роз'єм USB для підзарядки інших nристроїв
- Роз'єм micro-USB для заряджання ліхтаря
- Індикатор заряду
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecohome |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 360 г |
| Время заряда аккумулятора | 5 час |
| Время работы | 8 час |
| Дальность светового луча | 150 м |
| Длина | 180 мм |
| Емкость аккумулятора | 2400 мАч |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Особенности фонаря | Встроенный аккумулятор, Пылестойкий, Зарядка для телефона, Красная подсветка, Индикатор заряду |
| Режимы работы фонаря | Мигающий, Максимальный, Режим SOS, Средний |
| Световой поток | 400 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты, IP | IP44 |
| Тип диода | SMD |
| Тип заряда | USB, micro USB, От сети |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Ручной |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ECO018001008 |
| Джерело світла (бічна панель) | 9 *SMD білий LED + 8*SMD червоний LED |
| Джерело світла (фронтальне) | SMD LED |
| Комплектация | Кабель mісrо USB 50 см; пасок |
| Режим роботи (бічна панель) | 100 % - 50 % - червоний - червоний мигаючий |
| Режим роботи (фронтальний) | 100 % - 50 % - мигаючий |
| Світловий потік, Лм | фронтально: 400; бічна панель: 200 |
| Степень защиты | IP 44 |
| Тип та кількість елементів живлення | (18650 Li-ion, 3.7 В, 1200 мА-год) х 2 шт |
Информация для заказа
- Цена: 879,80 ₴








