
Ліхтарик світлодіодний для кемпінгу СL200 ECOНОМЕ ECO018001007
575,51 ₴
- В наличии
- Код: ECO018001007
+380 (98) 990-57-71
- +380 (66) 496-34-99
- +380 (93) 468-53-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ліхтар світлодіодний акумуляторний використовуються в якості індивідуального портативного джерела світла в місцях слабкого або відсутнього освітлення.
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Джерело світла (бічна панель) | 18*SMD білий LED + 8*SMD теплий LED |
| Режим роботи (бічна панель) | біле світло-20%-50%-100%;тепле світло-20%-50%-100% |
| Світловий потік, Лм | 300 |
| Тип та кількість елементів живлення | 18650 Li-ion, 3.7 В, 2000 мА-год |
| Матеріал виготовлення | Матеріал корпусу: АБС-пластик |
| Комплектація | Кабель USB Type-C 50см; карабін |
- Роз'єм USB Type-C для заряджання ліхтаря
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecohome |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 200 г |
| Длина | 130 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ECO018001007 |
| Время работы | 6 |
| Джерело світла (бічна панель) | 18*SMD білий LED + 8*SMD теплий LED |
| Количество светодиодов | 20 |
| Комплектация | Кабель USB Type-C 50см; карабін |
| Мощность лампы | 8 |
| Режим роботи (бічна панель) | біле світло-20%-50%-100%;тепле світло-20%-50%-100% |
| Световой поток | 300 |
| Світловий потік, Лм | 300 |
| Степень защиты | IP 44 |
| Тип та кількість елементів живлення | 18650 Li-ion, 3.7 В, 2000 мА-год |
Информация для заказа
- Цена: 575,51 ₴






