
Ліхтарик акумуляторний світлодіодний ручний WL400R ECOНОМЕ ECO018001005
725,45 ₴
- В наличии
- Код: ECO018001005
+380 (98) 990-57-71
- +380 (66) 496-34-99
- +380 (93) 468-53-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ліхтар світлодіодний акумуляторний використовуються в якості індивідуального портативного джерела світла в місцях слабкого або відсутнього освітлення.
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Джерело світла (фронтальне) | COB LED |
| Режим роботи (фронтальний) | 100 % - 50 % - мигаючий |
| Світловий потік, Лм | 400 |
| Тип та кількість елементів живлення | (18650 Li-ion, 3.7 В, 1200 мА-год) х 2 шт |
| Матеріал виготовлення | Матеріал корпусу:АБС-пластик + термопластична гума |
| Комплектація | Кабель mісrо USB 50 см |
- Роз'єм USB для підзарядки інших nристроїв
- Роз'єм micro USB для заряджання ліхтаря
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecohome |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 190 г |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ECO018001005 |
| Время работы | 6 |
| Джерело світла (фронтальне) | COB LED |
| Комплектация | Кабель mісrо USB 50 см |
| Мощность лампы | 10 |
| Режим роботи (фронтальний) | 100 % - 50 % - мигаючий |
| Световой поток | 400 |
| Світловий потік, Лм | 400 |
| Степень защиты | IP 44 |
| Тип та кількість елементів живлення | (18650 Li-ion, 3.7 В, 1200 мА-год) х 2 шт |
Информация для заказа
- Цена: 725,45 ₴








